+48 1343 539 45

sancro@sancro.pl

Język: 

Jakość i precyzja

Niezawodne rozwiązania

Szanujemy naszych Partnerów biznesowych, ich czas, pieniądze i reputację. Ponieważ wiemy, że oczekują niezawodnych rozwiązań, dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów. Do ich produkcji używamy najwyższej jakości materiałów światowych marek.

Nowoczesny park maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym wiodących producentów światowych. Do zarządzania działalnością firmy wykorzystujemy system ERP zintegrowany z systemami informatycznymi naszych Klientów i dostawców.  
Mamy jednak świadomość, że maszyny to nie wszystko. Nasze produkty wytwarzane są przez zespół wykwalifikowanych pracowników, pod okiem doświadczonych technologów. Stosujemy wieloetapową i precyzyjną kontrolę jakości, którą potwierdzają także audyty jakościowe wymagających odbiorców zagranicznych.

Dbałość o szczegóły

Dbamy o szczegóły nie tylko w czasie produkcji. Troskliwie obchodzimy się z naszymi meblami – w tej dziedzinie nie uznajemy kompromisów. Do ich zabezpieczenia na czas transportu stosujemy opakowania wykonane z 5-warstwowej tektury bezkońcowej, dopasowane indywidualnie przez maszynę CNC.
Posiadamy nowoczesny magazyn, dzięki któremu realizujemy bezbłędne dostawy.